Nová ŠKODA Superb Combi

     Nekonečný prostor pro Váš styl. Užijte si luxusního prostoru pro nohy na předních i zadních sedadlech nového modelu Superb Combi, který se může chlubit největším vnitřním prostorem ve své třídě a umožní vašim cestujícím cestovat ve skutečném komfortu. Objem zavazadlového prostoru patří ke špičce své třídy.

     Síla vyrazit vpřed. Nová ŠKODA Superb Combi je dodávána s novou generací benzinových a naftových motorů, které spojují potěšení z jízdy a ekologické hodnoty. Čtyři motory jsou nabízeny v kombinaci s nejmodernějším pohonem všech kol, který využívá mezinápravovou spojku Haldex 5. Všechny motory s výjimkou základní benzinové motorizace jsou také nabízeny ve spojení s moderní dvouspojkovou převodovkou DSG.

     Inspirativní bezpěčnostní technologie. Naši konstruktéři vybavili nový Superb Combi nejmodernějšími technologiemi ochrany posádky, usnadňujícími např. udržení bezpečné vzdálenosti, jízdu v pruzích a dokonce i nouzové brzdění pro odvrácení hrozící kolize. Nabídka bezpečnostních prvků pro země EU standardně zahrnuje systém Front Assist s funkcí nouzové brzdy City, elektronickou stabilizaci ESC včetně multikolizní brzdy, elektronickou uzávěrku diferenciálu XDS+, sedm airbagů včetně kolenního airbagu řidiče a montovanou elektronickou kontrolu tlaku v pneumatikách. Nový Superb Combi může být vybaven také řadou bezpečnostních asistentů; detekcí vozidla v mrtvém úhlu Blind Spot Detect, sledováním provozu při vyjíždění z příčného parkování Rear Traffic Alert, asistentem pro jízdu v pruzích Lane Assist a pro ochranu posádky, Crew Protect Assist.

     Harmonie v pohybu. Třetí generace modelu ŠKODA Superb Combi navazuje na nový expresivní designový jazyk ŠKODA. Nová verze kombi se prezentuje živými, moderními a emocemi nabitými tvary – od sebejisté přídě přes dynamickou a elegantní boční siluetu až k nezaměnitelné zádi.

     ...a mnohem více Vám nabízí Nová ŠKODA Superb Combi.