Nová ŠKODA Octavia Combi

Do Vašeho života vnese nová Octavia nebývalou změnu. Její výrazný, sebevědomý a nadčasový design je pokaždé estetickým zážitkem. Vnitřní prostor pro Vás, Vaši rodinu i zavazadla je tak velkorysý, že i v plném obsazení budete mít dokonalé pohodlí. Simply clever detaily Vám zpříjemní využívání vozu. A co Vás naprosto ohromí, jsou technicky vyspělé asistenční systémy, s nimž bude Vaše cestování komfortnější, bezpečnější i zábavnější. Ale stejně tak Vás nadchnou svým výkonem i ohleduplností k životnímu prostředí moderní motory. Všechno teď může být intenzivnější, Vaše radost z jízdy i pocit jistoty za volantem.

Vyváženost designu nového modelu Octavia vynikne nejvíce při pohledu z boku. Efektními prvky jsou chromované lišty kolem bočních oken nebo SunSet – skla s vyšším stupněm tónování v zadní části vozu. Design nového modelu Octavia Vás upoutá nezaměnitelným tvaroslovím definovaným čistými liniemi, ostře řezanými hranami a jasně modelovanými plochami. Nový designový jazyk ŠKODA, jednoduchý, precizní a krystalický, dává vozu harmonické proporce, vysokou funkčnost a nadčasovost. Přídi dominuje maska chladiče s chromovaným rámečkem, který svým tvarováním nechává vyniknout nové logo ŠKODA. Na masku navazují hlavní světlomety s charakteristickým zalomením ve své spodní části. Rozmístění jednotlivých prvků přídě a jejich tvary přitom posilují charisma vozu a jeho sportovní esprit. Novinkou jsou LED diody pro denní svícení (vždy v kombinaci s bi-xenonovými světlomety), které nabízejí výrazný a nepřerušovaný pruh světla, a dále atraktivní černé mlhové světlomety s Corner funkcí.

S ohledem na životní prostředí Vám nová Octavia nabídne špičkové hodnoty v oblasti spotřeby paliva a úrovně emisí oxidu uhličitého. Na úsporném provozu má svůj výrazný podíl nižší hmotnost vozidla, které se i při nárůstu rozměrů a množství vyspělé techniky podařilo docílit díky výběru materiálů a moderní technologii výroby. Většinu motorizací přinášíme výhradně ve verzích Green tec, takže jsou standardně vybavené systémem Start-Stop a rekuperací brzdné energie.