Náhradní vozidla

     V případě potřeby Vám zajistíme zapůjčení náhradního vozidla z naší autopůjčovny po dobu opravy Vašeho vozidla. Využití náhradního vozidla poškozeným motivuje pojišťovnu viníka dopravní nehody k bezodkladnému vyřízení škodní události. Pojištovna služby spojené s poškozením Vašeho vozidla včetně zapůjčení náhradního vozidla proplácí.

Vozový park

     Vozový park naší společnosti nabízí všechny modelové řady značky Škoda. Veškerá vozidla jsou vybavena bezpečnostními prvky (ABS, ESP, airbagy atd.) a nadstandardní výbavou (klima, centrální zamykání, elektricky ovládaná okna, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, posilovač řízení atd.). Náhradní vozidla jsou pravidelně servisována. Poškozenému zapůjčíme náhradní vozidlo stejné, obdobné nebo nejbližší třídy poškozenému vozidlu. Všechna náhradní vozidla mají sjednané řádné havarijní a zákonné pojištění, zaplacenu silniční daň, jsou vybavena povinnou výbavou, dálniční známkou a sezonními pneumatikami.

Možná délka zapůjčení

     Délka zapůjčení náhradního vozidla je závislá na druhu vzniklého poškození a následně na jeho způsobu odstranění, popřípadě na zvoleném způsobu náhrady škody.

Škoda (oprava poškozeného vozidla v autoservisu) - počátek zapůjčení náhradního vozidla nastává nejdříve ode dne předání poškozeného vozidla do dokončení opravy v našem autoservisu.

Totální škoda (oprava vozidla přesáhla obecnou cenu vozidla) - délka zapůjčení náhradního vozidla po dobu vyřízení a proplacení pojistné události. Počátek zapůjčení náhradního vozidla nejdříve ode dne vzniku pojistné události.

Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. 558 996 114/115