Originální díly a příslušenství

     Kvalita a originalita náhradních dílů a příslušenství je tím, proč je Váš vůz ŠKODA bezpečný, spolehlivý a bude Vám dlouho dobře sloužit. Pokud zvolíte originální díly ŠKODA, můžete se na Váš vůz spolehnout za všech okolností, jde totiž o prověřené díly té nejvyšší kvality, která je srovnatelná s díly z výroby.

Originální příslušenství určené přesně pro konkrétní model ŠKODA musí před uvedením na trh projít celou škálou zkoušek, které prověří životnost, bezpečnost, barevnou stálost a mnoho dalších parametrů konkrétního produktu.

Nabídka pro neautorizované servisy:

  • zdarma rozvoz dílů
  • díly na objednání do druhého dne
  • výhodné ceny
  • široký sortiment ihned skladem k odběru

ECONOMY - originální náhradní díly

     Economy díly jsou rozsáhlým testováním a výrobou přesně na míru daného modelu, shodné s Originálními díly. Jde o ideální volbu pro majitele starších vozů s mešním nájezdem, kteří tak dostanou prověřený originál za méně peněz.

Vysoká úroveň kvality - vývoj a výroba ŠKODA Economy dílů probíhá podle standardů značky ŠKODA. Dvouletá záruční doba je tudíž samozřejmostí.

Záruka špičkové funkčnosti - ve ŠKODA Economy dílech se odráží technická kompetence značky ŠKODA a pochopení pro ekonomické požadavky majitelů starších vozidel, stejně jako dlouholeté zkušenosti získané při výrobě těchto modelových řad.

Pro více informací kontaktujte naše prodejce
přímo v autosalonu anebo na tel. 733 739 401, 739 998 954.