Nonstop
asistenční služby

732 262 266

Recepce 558 996 125

Kariéra

Přidejte se k našemu týmu

Fascinuje vás svět na čtyřech kolech a rádi byste patřili do našeho týmu? Jsme největším dealerem vozů Škoda na Třinecku s dlouholetou tradicí. Do svých řad hledáme lidi zkušené i nováčky s chutí profesně růst. Staň se jedním z nás a dostaneš odpovídající plat a benefity.

Nabídku volných pozic najdete zde na této stránce. Pokud žádnou pozici aktuálně nenabízíme, neznamená to, že naše dveře jsou zavřené. Kvalitní a zkušené posily jsou u nás vždy vítány. Neváhejte se s námi spojit a napište nám na: prace@karireal.cz. Rádi se s vámi potkáme osobně.

Mechanik

Pozice

Mechanik

Kde: Návsí

Nástup: IHNED

Pracovní náplň

  • diagnostika vozidel
  • mechanické opravy
  • servisní prohlídky a údržba vozidel

Požadujeme

  • vyučení v oboru automechanik
  • dobré technické znalosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zručnost, zodpovědnost a loajalitu
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • příspěvek na stravování
  • odborná školení
  • zázemí prosperující společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat na prace@karireal.cz

Máte-li o pozici zájem, dejte nám vědět

Max. 5 MB (pdf, doc, docx)

Karosář / Přípravař

Pozice

Kde: Návsí

  • Přípravné práce pro lakování motorových vozidel
  • Broušení
  • Ruční nanášení tmelu nebo stříkáním
  • Olepování
  • Leštění

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou nebo bez maturity v technickém oboru
  • Min. Praxi v oboru 3 roky
  • Zručnost, zodpovědnost a loajalitu
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Příspěvek na stravování
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení a benefity