volné pracovní pozice

Automechanik

Pracovní náplň:
- diagnostika vozidel
- opravy, servisní prohlídky a údržba vozidel

Co požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik
- dobré technické znalosti
- řidičský průkaz. sk. B
- zručnost, zodpovědnost a loajalitu
- trestní bezúhonnost

Co nabízíme:
- zázemí prosperující společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení a benefity

Svůj životopis, prosím, zašlete na adresu prace@karireal.cz.

Účetní

Náplň práce:
- komplexní zpracování mezd, mzdová agenda
- podvojné účetnictví

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického zaměření
- odbornou praxi min. 2 roky
- znalost podvojného účetnictví, mzdového účetnictví
- znalost MS Office
- znalost účetního programu POHODA výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, zodpovědnost a loajalitu

Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání

Přípravář pro autolakýrníka

- přípravné práce pro lakování motorových vozidel
- broušení
- ruční nanášení tmelu nebo stříkáním
- olepování
- leštění

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou nebo bez maturity v technickém oboru
- min. praxi v oboru 3 roky

Nabízíme:

kariéra

V dnešní době dosáhne úspěchů pouze moderní firma s profesionálními zaměstnanci.

Pokud jste přesvědčeni, že ve svém oboru patříte k nejlepším, zašlete nám Váš životopis a žádost na adresu prace@karireal.cz.

volné
pracovní pozice

Chcete se k nám přidat?

Videa

Najdete nás na
sociálních sítích