volné pracovní pozice

U nás najdete práci na HPP v moderním zázemí stabilního dealera a v přátelském kolektivu. Nabízíme Vám také možnost neustálého vzdělávání se, motivační mzdu, příspěvek na stravování či firemní/teambuildingové akce a mnoho dalších výhod.

Pokud jste přesvědčeni, že ve svém oboru patříte k nejlepším, zašlete nám Váš životopis a žádost na adresu prace@karireal.cz.

Momentálně hledáme kandidáty na tyto pozice:

Servisní poradce - příjem oprav

Náplň práce: Jako servisní poradce budete přijímat vozidla do servisu, plánovat termíny, zajišťovat náhradní díly pro dané zakázky, kontrolovat kvalitu provedené práce a provádět zkušební jízdy. Součástí vaší práce bude také vysvětlování provedených práci na voze zákazníka, fakturace, vyúčtování a vyřizování reklamací.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou v oboru
- zájem o automobilový průmysl
- obchodní dovednosti
- zákaznicky orientovaná osoba s komunikačními schopnostmi
- znalost práce s PC (MS Office)
- příjemné vystupování
- bezúhonnost, spolehlivost, důkladnost, samostatnost, zodpovědnost, ŘP sk. B

Co Vám nabízíme:
- práci v našem přátelském kolektivu
- práci na HPP
- možnost vzdělávání
- motivační mzdu; zázemí stabilního dealera
- firemní / teambuildingové akce
- příspěvek na stravování
- firemní benefity

Těšíme se na Vaše životopisy zaslané na adresu prace@karireal.cz.

kariéra

V dnešní době dosáhne úspěchů pouze moderní firma s profesionálními zaměstnanci.

volné
pracovní pozice

Chcete se k nám přidat?

Videa

Najdete nás na
sociálních sítích